نکات لازم در هنگام خرید درب ضد سرقت

نکات لازم در هنگام خرید درب ضد سرقت

نکات لازم در هنگام خرید درب ضد سرقت

در هنگام خرید درب ضد سرقت از واحد های فروش درب ضدسرقت شما باید به چه نکاتی توجه کنید تا توسط واحد فروش درب ضدسرقت فریب نخورید؟؟؟

واحد های فروش درب ضد سرقت اقلب به دنبال فروش محصولات خود هستند و به نیاز های کلی مشتریان برای کارشان دقت می کنند ولی شما از واحد فروش درب ضد سرقت دربی مطابق با نیاز های خودتان را می خواهید و این درب باید نیاز های شما را بر آورده کند!.
شما در زمان خرید درب ضد سرقت باید درمورد روکش (برای زیبایی و منطقه ای که درب قرار است در آنجا قرار گیرد)، ورق و آهن آلاتی که در درب به کار رفته و از همه مهمتر قفل و یراق از واحد فروش درب ضد سرقت اطلاعاتی دریافت کنید که هرکدام به اختصار برای شما تضیح داده خواهد شد.

1. روکش

روکش های مختلفی در بازار موجود می باشد که از آنها می توان به روکش هاس ایتالیایی، اروپایی، آمریکایی، چینی، ترکیه ای و ایرانی اشاره کرد که به واسطه سابقه خوبی که دارند از بهترین کشور های سازنده می باشند که شرکت افرادرب از تمامی این رویه ها ستفاده می کند.
درب های ضد سرقت ترکیه ای به واسطه سابقه عالی در درب های ضد سرقت خانگی از برترین های این برند ها است به همیسن دلیل شرکت وزرا درب از روکش کاستامانو که یکی از برترین برند ها و مرغوب ترین بین سایر برند های ترک است را بر روی درب های خود استفاده می کند که با در خواست شما هر رویه ای که در نظر داشته باشد قابل ارایه خواهد بود.

در کنار این رویه ها شرکت افرادرب به شما امکان استفاده ازروکش درب هایی با چوب طبیعی راش و ملچ را به شما می دهد و هم می توانید از انواع رویه های PVC، ABS و ملامینه و … استفاده کنید که در ابعاد 4، 6 و8 میل قابل ارایه می باشند.

2. ورق و آهن آلات مورد استفاده در درب

درب های ضد سرقت از استحکام و مقاومت بالایی در برابر صدا و حرارت دارا می باشد و تمامی این ها به خاطر ابزار و وسایلی است که در این درب ها به کار برده شده است. در درب های ضد سرقت از رشته آهن پروفیل باید استفاده شود که شرکت افرادرب برای بالا بردو کیفیت آن از یک شاخه آهن پروفیل 40*80 استفاده می کند و در داخل لنگه از گروفیل فشرده استفاده می شود که با یک تور شبکه ای پوشش داده می شود. ابعاد استاندارد چهارچوب درب های ضد سرقت 105*210 است که شرکت وزرا درب در تمامی ابعاد و اندازه های در خواستی شما قادر به ساخت این چهارچوب ها است و علاوه بر آن برای استحکام درب های ضد سرقت از ورق هایی با قطر 1 تا 150 میل هم استفاده می کند و قطر درب های ضد سرقت شما بسته به نیاز شما به 150 سانت هم قابل افزایش است.

3. قفل و یراق

قفل و یراق ها همگی باید از مرغوب ترین ها باشند و در غیر این صورت تمامی امنیتی که برای درب شما به کار رفته است هیچ خواهد بود! پس انتخواب یک قفل و یراق خوب از مهمترین ویژگی های یک درب ضد سرقت است.
سیلندر قفل ها اغلب از جنس مس بوده و تمامی این قفل ها در برابر ضربه، اسید و مته بسیار آسیب پذیر هستند و به راحتی دزد ها می توانند از خانه شما سرقت کنند و برای جلوگیری از این کار از قفل مولتی سیستم (لینک به مقاله درب ضد سرقت چیست و چه ویژگی هایی دارد) استفاده می شود که این در نمونه های 16 و 20 زبانه موجود است و به این طریق کار می کند که با قفل یک سویچ (به معنای قفل موقت) فقط یک زبانه از سیلندر قفل حرکت کرده و درب را قفل می کند و در دو با قفل سویچ (در قفل های 20 تایی ) پنج زبانه از قسمت بالای درب، پانزده زبانه هم از قسمت بالا،وسط و پایین قسمت کناری درب وارد چهار چوب می شوند (در نسخه های 16 تایی در هر طرف به جای پنج زبانه از چهار زبانه استفاده می شود.) و تمامی این قفل از نوع فولادی بودی و زمانی که سارق قصد سرقت از شما را داشته باشد، با وارد کردن ضربه مغزی سیلند آسیب خواهد دید و در هیچ شرایطی قادر به باز کردن این دب نخواهد بود و زبانه ها کاملا در جای خود محکم خواهند ماند!!!
قفل و یراق کاله یکی از برترین برند های موجود در بازار است که شرکه افرادرب این قفل و یراق را بر روی درب های ضد سرقت شما با ضمانت تعویض پنج ساله به شما عرضه می کند.

4. چهار چوب

چهارچوب های درب های ضدسرقت با چهارچوب های درب های معمولی متفاوت بوده و شما نمی توانید از چهارچوب های معمولی برای اید درب ها استفاده کنید و حتما باید از چهارچوب های مخصوص درب ضدسرقت استفاده کنید که این چهارچوب ها را شرکت افرادرب با انواع رنگ های درخواستی شما به صورت کوره ای به شما تحویل خواهد داد.
بعد از رعایت نکات فوق است که شما قادر خواهید بود یک درب ضد سرقت عالی داشته باشید که از امنیت مکان مورد نظرتان مطمئن باشید.
لازم به ذکر است که قفل درب های درب ضد سرقت از دو مدل سویچی و گاوصندوقی می باشند و شما بسته نیازتان هر کدام را که نیاز داشته باشید می توانید تهیه کنید و همچنین شما می توانید درب ضد سرقت خود را به صورت ضد گلوله (که از ورق های ضخیم تری در آن استفاده می شود که در برابر گلوله های مسلسل هم مقاوم است) سفارش دهید!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.